Zasłony na taśmie

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Zasłony na taśmie

By zasłony prezentowały się odpowiednio, nie wystarczy jedynie dobrać ich koloru, długości i szerokości, idealnie do potrzeb wnętrza. Równie istotne okazuje się właściwe upięcie lub rozciągnięcie zasłony wzdłuż okien - jeśli nie zrobimy tego w staranny sposób, zasłona straci wiele ze swojego stylu, wnosząc w przestrzeń wrażenie nieporządku i przypadkowości. Na szczęście istnieją rozwiązania takie, jak zasłony na taśmie marszczącej, która sprawia, że tkanina układa się bez zarzutu.

Zasłony na taśmie - doskonałe do salonu i sypialni

Nietrudno zauważyć, jak duże znaczenie we wspólnym życiu domowników odgrywa salon. To pomieszczenie, w którym mogą się spotkać jako rodzina, celebrując spędzany ze sobą czas, a także przyjmować gości i świętować ważne okazje. Dlatego właśnie zasłony na taśmie marszczącej, które znajdują się w naszej ofercie, tak dobrze sprawdzą się jako element salonowego wystroju. Ze względu na sposób szycia będą wyglądały pięknie, nawet, jeśli nie zostaną zawieszone perfekcyjnie.

Pośród oferowanych przez nas zasłon, znajdują się także stylowe modele zaciemniające, uszyte z tkanin, które blokują dopływ światła słonecznego do wnętrza. Tego typu zasłony, przydadzą się zwłaszcza w sypialni, gdzie priorytetem jest głęboki, relaksujący sen, który pozwoli zregenerować ciało i umysł. Tylko ciemność gwarantuje, że organizm wytworzy wystarczającą ilość melatoniny. Skuteczną izolację od światła, można z łatwością uzyskać, za pomocą tych eleganckich zasłon.

Zasłony na taśmie - modele proste i wyszukane

Równo układające się zasłony, gdzie załamania tkaniny tworzą wrażenie doskonałej harmonii, pasują do wnętrz o najrozmaitszych stylach. Oczywistym wyborem do pomieszczeń wypełnionych antycznymi, precyzyjnie rzeźbionymi meblami będą zasłony wykonane z bogatego, połyskującego weluru, satyny lub tafty.

Jeśli chodzi o nowoczesne aranżacje, w których drewniane akcenty przeplatają się z metalem i szkłem w różnych odsłonach, nie powinno w nich zabraknąć zwiewnych, lekkich zasłon z matowej satyny. Ten materiał prezentuje się równie reprezentacyjnie, co jego błyszczący odpowiednik, ale znacznie lepiej pasuje do wnętrz, w urządzaniu których myśl przewodnią stanowił minimalizm.

Stylowe zasłony, zawrotnie niskie ceny

Oferowane przez nas zasłony na taśmie to projekty, które uszyto z ogromną precyzją, dokładając starań, by niczym nie różniły się znacznie droższych modeli, zamawianych na wymiar. Starannie przymocowana do tkaniny taśma, stanowi stały element, na którym opiera się zasłona, nie naciągając przy tym materiału ani go nie zniekształcając. Tkaniny, z których wykonano zasłony, posiadają właściwości odpychające kurz, dzięki czemu nie trzeba ich prać zbyt często.

Ceny naszych zasłon w stosunku do jakości, wywołują niemałe zdziwienie - w końcu niewiele zasłon tego typu można zakupić przy tak niskim nakładzie finansowym. Jakość jest dla nas podstawową wartością, na której nigdy nie oszczędzamy, jednak mimo tego udaje nam się zaprezentować Państwu ogromny wybór zasłon w atrakcyjnych cenach. Negocjujemy je z hurtowniami i dystrybutorami, by korzyść, jaką odniosą Państwo z dokonanego wyboru, była jak największa.