Firany gładkie

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Firany gładkie

Mimo zmieniających się trendów, w dziedzinie dekorowania okien, klasyczne rozwiązania, takie jak gładkie firany, zawsze znajdują uznanie klientów.

Do jakich wnętrz pasują gładkie firany?

Firany z gładkich tkanin pasują do każdego typu wnętrz. Można je zestawić z wzorzystymi zasłonami, a także upiąć w fantazyjny sposób, nie wzbudzając wrażenia estetycznego chaosu.Ich zwiewność jest wprost stworzona do sypialni w romantycznym, rustykalnym stylu. Firany gładkie, idealnie zaprezentują się także w oknach klasycznego salonu - w towarzystwie ciężkich, wzorzystych zasłon. Gładkie woale, markizety i etaminy to kwintesencja ponadczasowej elegancji, która subtelnie ociepli wnętrze. Firany gładkie przepuszczają większą ilość światła, niż modele wzorzyste z nadrukiem. Świetnie więc sprawdzą się w pomieszczeniach o niedużych oknach, wychodzących na północ, bądź pozbawionych światła przez drzewa czy inne przeszkody na zewnątrz.

Zwiewne i eleganckie

Proponujemy firany gładkie, zarówno tradycyjnie – śnieżnobiałe i écru, jak też w innych, bardziej zdecydowanych kolorach. Będą się one doskonale prezentowały solo, jak i przy odpowiednio dobranych zasłonach. Mogą to być zasłony w tym samym, lub kontrastowym kolorze. Ciekawym zabiegiem jest również wybór modelu ze wzorem, nawiązującym odcieniem do firany. Twoje możliwości aranżacyjne ogranicza praktycznie tylko wyobraźnia i zmysł estetyczny. Co ważne, jeśli zdecydujesz się na gładkie firany, zmieniając w przyszłości wystrój okien, możesz odświeżyć tylko zasłony. Firany gładkie, zwłaszcza w kolorach neutralnych, są na tyle uniwersalne, że na pewno będą pasować do nowych zasłon.

Doskonałe materiały

Firany gładkie, dostępne w naszym sklepie, to doskonałe gatunkowo materiały i świetne wykończenie. Bardzo przyjemnie zaskoczy Cię ich koszt zakupu– rzadko można dostać coś tak dobrego gatunkowo, w cenie praktycznie na każdą kieszeń. Polecamy firany gładkie, wykonane z modnej ostatnio etaminy, która strukturą przypomina rzadko tkane płótno – przejrzyste, wiotkie i miłe w dotyku. Jeśli podobają ci się dekoracje w stylu glamour, polecamy firany gładkie, z połyskliwej markizety, które w odpowiednim oświetleniu wyglądają, jakby zostały uszyte z delikatnych, srebrnych nitek.

Różne metody zawieszania

Wśród gotowych firan gładkich, dostępnych w naszym sklepie, znajdziesz zarówno modele tradycyjnie marszczone na taśmie, jak też te na szelkach i przelotkach. Ich idealna przejrzystość pasuje do wszystkich metod zawieszania i upinania. W przypadku firan gładkich, nie ogranicza cię żaden wzór, który musiałby pasować do innych elementów we wnętrzu. . Doceń tę swobodę i pomyśl o klamrach do upinania na boki, ozdobnych sznurach, czy chwostach. Jednym słowem o wszystkim, czego nie można zastosować, gdy masz w oknach firany we wzory. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą firan gładkich, które po zawieszeniu i upięciu olśnią szykiem i elegancją.