Koce na fotel

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Koce na fotel

Narzuty na fotel to coraz bardziej popularny element dekoracyjny, wykorzystywany we współczesnych koncepcjach wnętrzarskich. Pozwalają one na praktyczną ochronię powierzchni mebla przed zabrudzeniami, a przy tym mogą stać się oryginalną innowacją stylistyczną, dzięki której wnętrze zyska dodatkowe, ciepłe akcenty. Koce na fotel, które znajdują się w naszej ofercie, można z łatwością zestawić z meblami o różnej wielkości i kształcie.

Koce na fotel - genialne rozwiązanie na każdą okazję

Przyjemne w dotyku, puszyste koce na fotel sprawią, że nawet mebel o wyjątkowo szorstkim obiciu, zmieni się w ulubione miejsce do wypoczynku wszystkich domowników. Mikrofibra, z której zostały wykonane nasze koce, to materiał znakomicie zabezpieczający przed rozdarciami, plamami czy zaciągnięciami. Taki koc sprawdzi się idealnie w przypadku cenniejszych mebli, o które chcemy szczególnie zadbać.

W celu odświeżenia wystarczy wyprać koc przy użyciu płynu zmiękczającego - ma duże właściwości plamoodporne, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o jego trwałość. Koc udrapowany czy położony na fotelu to nie tylko funkcjonalne przykrycie - to także okazja, by wydobyć z wnętrza niespodziewany potencjał aranżacyjny. Przerzucone przez oparcie fotela koce w połączeniu z wzorzystymi poduszkami dekoracyjnymi są stałym elementem kompozycji z magazynów wnętrzarskich, które koncentrują się na stylu skandynawskim.

Koce na fotel

Wśród naszych koców znajdą dla siebie coś wyjątkowego zarówno miłośnicy długiego, falującego włosia, jak i prostych, gładkich pledów. Oferujemy koce na fotel w neutralnych kolorach jak: beż, jasna szarość, ecru czy delikatny fiolet. To za ich pomocą wydobędziesz z wnętrza nuty pełne elegancji i smaku. Koce te będą stanowiły doskonałe pokrycie mebli o jasnych barwach, stwarzając także przestrzeń na dodanie mocniejszych akcentów, w postaci poduszek czy dywanów.

Głębokie odcienie naszych koców z palety barw ciemnych, wyróżnią się w przestrzeniach, gdzie zastosowano śmiałe połączenia kolorów tkanin, mebli i ścian. Ich wykorzystanie to również sposób, by bez angażowania dużej ilości pracy i sporych nakładów finansowych przekonać się, jakie uczucia wywołuje w nas, wprowadzenie do pomieszczenia ciemnych kolorów.

Sprawdzona jakość w cenach, które robią wrażenie

Nasze koce na fotel to jeden z produktów, które cieszą się wśród Klientów szczególnym zainteresowaniem. Do ich zalet należy przede wszystkim staranność wykonania, dzięki której koce na fotel stają się opłacalnym zakupem, zdobiącym dom przez lata. Wytrzymała, przyjazna dla skóry mikrofibra, nie traci z czasem kolorów ani się nie wyciera. Nie ma też tendencji do gromadzenia alergenów, co sprawia, że koce stanowią doskonały wybór dla osób, które muszą ograniczyć występowanie tych czynników w otoczeniu.

Ceny naszych koców są wyjątkowo niskie, zważywszy na klasę ich wykonania. Zależy nam, by domy naszych klientów przepełniały przedmioty, które sprawiają radość i pozwalają rodzinom stworzyć przytulną, zachęcającą do relaksu atmosferę. Dlatego też współpracujemy blisko z dystrybutorami tkanin najlepszych gatunków, by wynegocjować dla Państwa ceny, które przyniosą satysfakcję, bez konieczności nadwerężania domowego budżetu.