Zasłony na przelotkach

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Zasłony na przelotkach

Jeśli chodzi o sposoby umocowania zasłon do karnisza, mamy obecnie do wyboru o wiele więcej satysfakcjonujących rozwiązań, niż tylko popularne żabki. Wśród nich, wielką popularnością cieszą się między innymi zasłony na przelotkach. To eleganckie, pełne wdzięku rozwiązanie, które doskonale dopełni wnętrze wysmakowaną dekoracją. Przelotki pozwolą na szybkie, pozbawione niedogodności mocowanie zasłon, a ich wykończenie nie będzie stanowiło stylistycznego nieładu w pomieszczeniu.

Zasłony na przelotkach - wygoda i estetyka

Ten rodzaj zasłon polecamy szczególnie klientom, którzy zamierzają wyposażyć mieszkanie w okrągłe karnisze drążkowe z ozdobnymi zakończeniami. Mogą być one wykonane ze stali, miedzi czy brązu. Dzięki obramowanym metalem przelotkom, założenie czy zdjęcie zasłony będzie prostym, niesprawiającym problemu procesem. Zasłony na przelotkach to synonim komfortu użytkowania, a ich krój pozwala na równomierne rozciągnięcie zasłony i jej właściwą ekspozycję.

Takie zasłony będą dobrym wyborem zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach o sporym metrażu, jak i nowoczesnych, awangardowych przestrzeniach. Sposób montażu zasłon pomoże odpowiednio wyeksponować urok zdobionego karnisza. Przy doborze zasłon, warto zwrócić uwagę na możliwość kompozycji koloru metalu karnisza z odcieniem przelotek.

Zasłony na przelotkach - ogromny wybór modeli

W naszej ofercie posiadamy zasłony wykonane z różnego rodzaju tkanin, a ich bogata kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że każdy znajdzie tu coś idealnego do swojego wnętrza. Osoby, którym zależy, by zasłony w ich domu przyczyniały się do powstania we wnętrzu gry światła i cienia, powinny wybrać modele z tkanin półprzejrzystych o nierównomiernej fakturze.

Z kolei zasłony na przelotkach, które są w stanie dać efekt całkowitego zaciemnienia, wykonane będą z nieprzepuszczającego światła poliestru. Przed słońcem chronią także ciężkie, bogate zasłony welurowe, przeżywające renesans popularności, z uwagi na trendy wnętrzarskie związane ze stylem boho. Wzorzyste, drukowane zasłony uzupełnią prosty wystrój pomieszczenia, a ciemne kolory będą pasowały do pokoi o jaśniejszych ścianach.

Gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie

Materiały i tkaniny, z których uszyte zostały nasze zasłony, różnią się właściwościami i przepuszczalnością światła, ale ich wspólną cechą jest wyjątkowa jakość, dostrzegalna już na pierwszy rzut oka. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na welwet, nowoczesną mikrofibrę czy chroniący przed słońcem poliester, będzie to zakup, który nie ma prawa przynieść rozczarowania.

Wybierając modele zasłon, które oferujemy w naszym sklepie, kierujemy się w dużym stopniu ich barwami i stylistyką. Jednakże naszym głównym kryterium jest zawsze trwałość i niezawodność materiałów. Dzięki doświadczeniu w branży dekoratorskiej doskonale wiemy , na co zwracać uwagę, by zapewnić klientom modele na miarę ich oczekiwań. Nasze zasłony na przelotkach to produkty najwyższej klasy, ale ich ceny sprawiają, że są również bardzo przyjazne dla portfeli klientów. Zależy nam, by gustowne, pełne piękna zasłony mogły się pojawić na ich oknach, rok po roku przynosząc poczucie prywatności i ciesząc swoim widokiem.