Limited Collection

Ekskluzywne kolekcje Limited Collection powstałe z okazji trzydziestolecia marki Eurofirany

Lotos - Harmonia Turkusu Lotos - Harmonia Turkusu
Alisma - Ciepło brązów Alisma - Ciepło brązów
Blanca - Magia Bieli Blanca - Magia Bieli
Lili - Głębia Zieleni Lili - Głębia Zieleni
Luna - Blask Bieli Luna - Blask Bieli
Musa - Energia Granatu Musa - Energia Granatu
Peonia - Pasja Czerni Peonia - Pasja Czerni
Salvia - Świeżość Szałwi Salvia - Świeżość Szałwi
Victoria - Siła Złota Victoria - Siła Złota
Ekskluzywna kolekcja Limited Collection powstała z okazji trzydziestolecia marki Eurofirany. Ta niebanalna kolekcja łączy w sobie pasję i doświadczenie. Każda z 9 kolekcji pozwala stworzyć pełną aranżację wnętrza.

Limited Collection warto  zaprosić  do  swojej  sypialni.  Miękkie  pościele  z  wysokiej  jakości  makosatyny i Tencelu, przyjemne w dotyku koce i poszewki dekoracyjne, efektowne narzuty – to wszystko sprawi, że sypialnia stanie się komfortowa i piękna. Każda kolekcja oczaruje także salon dzięki welwetowym zasłonom, pięknej ceramice, oryginalnym lampom i obrazom. Z przyjemnością zajrzy też do łazienki, dekorując ją wysokogatunkowymi ręcznikami. Jednocześnie każda z kolekcji wyróżnia się designerskim, niepowtarzalnym wzorem i modnym kolorem. Cały wachlarz emocji, który  towarzyszył  nam  przez  lata  pracy,  przerodził  się  w  cały  wachlarz  możliwości  aranżowania  wnętrz.

Dziewięć limitowanych kolekcji, to dziewięć historii, które opowiadane malują wnętrza oryginalnym wzorem i kolorem, dodając im niepowtarzalnego stylu:

LOTOS – HARMONIA TURKUSU
PEONIA – PASJA CZERNI
BLANCA – MAGIA BIELI
LILY – GŁEBIA ZIELENI
LUNA – BLASK BIELI
MUSA – ENERGIA GRANATU
VICTORIA – SIŁA ZŁOTA
SALVIA – ŚWIEŻOŚĆ SZAŁWII
ALISMA – CIEPŁO BRĄZÓW

Opowieść  zyskuje  jednak  wciąż  nowy  wymiar,  rozrasta  się  dzięki  kolejnym  wątkom,  zrodzonym  w każdym wnętrzu, do którego ją zaprosisz. Tak właśnie łączą się twoje wnętrza i nasza pasja...duet, z którego rodzi się prawdziwe, wyjątkowe piękno.