Firany na taśmie

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Firany na taśmie

Firany na taśmie to idealne rozwiązanie dla miłośników stylizacji tradycyjnych. Delikatnie zmarszczone woale lub żakardy, dodadzą wdzięku Twoim oknom i całemu wnętrzu. W jakiej aranżacji firany na taśmie zaprezentują się naprawdę efektownie, stanowiąc dekorację stworzoną właśnie dla nich?

Do klasycznego salonu i romantycznej sypialni

Firany marszczone na taśmie są wręcz stworzone do klasycznych aranżacji. Stanowią dyskretne i estetyczne tło dla okazałych i wyrazistych mebli. Marszczenie firan na taśmie jest rozwiązaniem stosowanym od dziesięcioleci – dzięki nim, w swoim salonie stworzysz ciepłą, domową atmosferę, jaką być może pamiętasz jeszcze z dzieciństwa. Możliwość regulacji gęstości marszczenia pozwala zdecydować, ile światła chcesz wpuścić do pomieszczenia. Właśnie dlatego ten rodzaj firan jest tak chętnie kupowany do sypialni - gęsto marszczone, gładkie firany stworzą aurę romantyzmu . Upięte nieco skromniej, dodadzą elegancji i szyku salonowi. Ty decydujesz, jaki klimat chcesz stworzyć we wnętrzu, z ich pomocą. Oferujemy duży wybór tkanin, z jakich mogą być wykonane firany – od gładkiej etaminy, przypominającej bardzo luźno tkane płótno, przez tradycyjny woal, po wzorzyste żakardy, które przypominają nam salony mam i ciotek. Ty decydujesz, co bardziej odpowiada Twoim gustom i stylowi pomieszczenia, które ozdobi taka firana. Jeśli od klasycznej bieli, czy dyskretnego écru wolisz bardziej zdecydowane barwy, również znajdziesz, wśród naszych firan na taśmie coś odpowiedniego dla siebie. Barwne firany na klasycznej taśmie marszczącej, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Kolorowe firany są obecnie bardzo modne i otwierają przed Tobą spore możliwości, jeśli chcesz ich odcieniem podkreślić wybrane detale wykończeniowe, czy konkretny element wyposażenia wnętrza.

Wygoda i oszczędność czasu

Gotowe firany na taśmie są świetnym rozwiązaniem, jeśli nie potrafisz szyć, nie masz na to czasu, ani też nie wiesz, komu można zlecić wykonanie tego zadania. Nasze gotowe firany na taśmie, od razu po zakupie możesz umieścić na karniszu, bez jakichkolwiek dodatkowych zabiegów. Doskonałej jakości taśmy, wszyte są niezwykle starannie i świetnie przechodzą próbę, jaką dla każdych firan jest pranie. Jeśli czynność tę wykonasz każdorazowo w zgodzie z zaleceniami producenta tkaniny, możesz mieć pewność, że biel na dłużej zachowa swój czysty odcień, a kolory będą wnosić do pomieszczeń mocniejszy akcent, z równą intensywnością.

Niskie ceny za wysoką jakość

Oferowane przez nasz sklep online firany, to produkty z najwyższej półki, w zaskakująco - jak na tę jakość - niskich cenach. Ubierając swoje okna w firany na taśmie, wybrane z naszej oferty, nie przepłacasz. Klasyczne piękno, elegancja i praktyczność łączą się tutaj w spójną całość. Jesteśmy znani z tego, że komponując asortyment, wybieramy wyłącznie to, co najlepsze, spośród jakże bogatej obecnie oferty rynkowej. Zależy nam, by każdy klient był zadowolony zarówno z szerokiego wyboru, jak też z jakości towarów. Niewygórowane ceny dają możliwość udekorowania okien doskonałymi firanami, bez względu na zasobność portfela. . Zapraszamy – wybierz firany na taśmie idealne dla Twoich wnętrz.