Alisma - Ciepło brązów

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Brąz daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jednocześnie jest kolorem najliczniej występującym w naturze. Być może właśnie stąd wypływa jego naturalność i ciepło. Jeśli więc chcemy poczuć się przytulnie i swobodnie, otulmy się ciepłem brązów.

Kolekcja ALISMA stwarza we wnętrzu naturalny, zapraszający nastrój. Ciepło brązu okraszonego blaskiem starego złota tworzy niezwykły klimat aranżacji. Złoto dodaje brązom wyrafinowanego stylu i elegancji. Naturalne brązy zyskują niebanalny charakter, a dodatki z kolekcji ALISMA oryginalny styl. Duże, botaniczne wzory o zdecydowanych liniach, podkreślają siłę natury otulającej wnętrza przyjemnym ciepłem.

Wysokiej jakości welwetowe zasłony zdobione dużym wzorem liści, mieniącym się odcieniami starego złota to dodatek, który stworzy w każdym salonie wyjątkowo przytulny nastrój. Ciepło barw podkreślą miękkie pościele z wysokogatunkowej makosatyny i Tencelu oraz przyjemne w dotyku welwetowe poszewki dekoracyjne i narzuty. Przytulny nastrój spotęguje światło stylowych lamp i dodatki ceramiczne. Dzięki kolekcji ALISMA komfortowo i przytulnie może być także w łazience, gdzie zawisną miękkie ręczniki wysokiej jakości. Poszukający komfortu i delikatności z pewnością zwrócą uwagę na zdobione oryginalnym nadrukiem koce wykorzystujące różne odcienie brązu i złota.