Salvia - Świeżość Szałwi

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Salvia w łacinie oznacza dobre zdrowie. W czasach antycznych była symbolem długiego życia, a w starożytnej medycynie wykorzystywana jako zioło oczyszczające energię i przestrzeń. Jej świeży zapach do dziś kojarzony jest z młodością i czystością.

Kolekcja SALVIA wprowadza do aranżacji świeżość i poczucie witalności. Kojący kolor dodatków z kolekcji SALVIA wydaje się roztaczać we wnętrzach przyjemny zapach i niezwykle delikatną, uspakajającą aurę. Subtelna świeżość realizuje się w kolekcji SALVIA jednak nie tylko za sprawą barwy, ale także pięknych, botanicznych motywów w kolorze różowego złota. Natura realizuje się w kolekcji SALVIA na wiele sposobów, tworząc niezwykle spójną lecz nieszablonową całość.

Piękne, welwetowe zasłony z kolekcji SALVIA to połączenie świeżego koloru szałwii z blaskiem różnorodnych wzorów liści. Oryginalny motyw kwiatu lilii w kolorze różowego złota zdobi z kolei wyjątkowe pościele i koce. Dodatki z tej kolekcji to jednak nie tylko uczta dla estetów. Zachwycająca jest bowiem także jakość – miękkość pościeli z wysokogatunkowej makosatyny i Tencelu, puszystość ręczników, jakość welwetu zasłon i poduszek dekoracyjnych. Kompozycyjnej całości w aranżacjach dopełniają obrazy, stylowe lampy i szkło dekoracyjne.