Zasłony gładkie

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Zasłony gładkie

Zasłony stanowią element wystroju, którego zastosowanie potrafi całkowicie odmienić charakter danego wnętrza. Oferowane przez nas zasłony gładkie, wykonane z materiałów o zróżnicowanej grubości oraz stopniu przepuszczania światła, pozwolą na udoskonalenie aranżacji lub staną się punktem wyjścia dla ekscytującego eksperymentu stylistycznego.

Zasłony gładkie - idealne do każdego wnętrza

Zasłony z wyrazistymi, śmiałymi nadrukami cieszą się popularnością, we współczesnych aranżacjach wnętrz, nie zawsze jednak okazują się spełniać pokładane w nich nadzieje. Dla osób, którym zależy na ponadczasowych, uniwersalnych elementach dekoracyjnych, znacznie lepszym wyborem będą wysokogatunkowe zasłony gładkie. Tego rodzaju modele znakomicie podkreślą klimat danego pomieszczenia, nie przytłaczając przebywających w nim osób, nadmiarem bodźców.

Za ich pomocą można wprowadzić lekkie, nienachalne akcenty do wnętrz, urządzonych w minimalistycznym stylu skandynawskim, dostosowując kolory tkanin do wybarwienia drewnianych mebli czy podłogi. Zasłony gładkie to również znakomity sposób na podkreślenie nietypowych, fantazyjnych rozwiązań koncepcyjnych, w pomieszczeniach utrzymanych w stylu glamour. W takim wypadku najlepiej sprawdzą się błyszczący, luksusowy welwet lub satyna o nasyconych barwach.

Zasłony gładkie - przygoda z fakturą i barwą

Brak dużych, widocznych nadruków na tkaninie bynajmniej nie oznacza, że gładkie zasłony będą monotonne. Ich wpływ na atmosferę wnętrza oparty jest o bardzo subtelne środki wyrazu, znajdujące uznanie u osób o wysmakowanym guście, przywiązujących wagę do detali. Cała tajemnica ich uroku zawarta jest w cechach szczególnych danego materiału.

Nasze zasłony gładkie mogą zachwycać połyskiem lub intrygować matową strukturą, przyciągać wzrok delikatną aplikacją bądź też rozpraszać światło dzięki niecodziennej fakturze. By wydobyć potencjał tkwiący w ich kolorystyce, polecamy zestawić je z pozostałymi, zastosowanymi w pomieszczeniu tkaninami. Bez względu na to, czy zasadą kompozycyjną będzie tu kontrast, czy harmonia, tak przemyślane środki stylistyczne z pewnością zrobią wrażenie na gościach.

Jakość na lata w zaskakujących cenach

Dostępne na rynku zasłony, z pozoru wydają się różnić głównie kolorami oraz rozmiarem - to na te cechy zwraca uwagę w pierwszej kolejności większość kupujących. W rzeczywistości jednak najistotniejsza okazuje się jakość wykonania produktów, obejmująca dobór wytrzymałych materiałów, o dostosowanych do potrzeb konsumentów parametrach. Wszystkie zasłony gładkie, które posiadamy w swojej ofercie, pochodzą z nowoczesnych kolekcji dekoratorskich, stworzonych, by usatysfakcjonować najbardziej wymagających nabywców.

Nasze zasłony szyte są z wytrzymałych materiałów o trwałych, odpornych na słońce barwach, a do ich wykończenia używane są specjalistyczne, wyjątkowo mocne nici. Dzięki temu możemy zagwarantować, że materiał nie odkształci się podczas prania, a kolor nie utraci nic ze swojej mocy, mimo upływu czasu. Nieustannie dokładamy starań, by atrakcyjność naszych produktów przejawiała się również w formie konkurencyjnej oferty cenowej. To wszystko sprawia, że Klienci mogą cieszyć się modelami z wysokiej półki, w wyjątkowo niskich cenach.