Luna - Blask Bieli

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Blask księżyca kojarzony jest zwykle z kobiecą naturą. Delikatna poświata bieli, która rozjaśnia mrok i otula zagubionych wprowadza poczucie przyjemnego ciepła. Subtelność blasku czystej bieli przenosi w niewinny świat kobiecego piękna.

W kolekcji LUNA subtelny charakter bieli tkanin został rozświetlony botanicznymi motywami w kolorze złota. Wzór liści miłorzębu i bananowca – motywu przewodniego kolekcji LUNA – na tkaninach mieni się przechodząc przez różne złote odcienie. Kolekcja Luna to pomysł na aranżację pełną blasku, stonowaną subtelnością i niewinnością bieli. Wnętrza pozostaną lekkie i świeże, a przy tym oryginalne i eleganckie.

Aranżując salon z kolekcją LUNA stworzymy niezwykle harmonijną i delikatną stylizację, która doda wnętrzu przestronności i wdzięku. Wystarczy, że do welwetowych zasłon dobierzemy poszewkę dekoracyjną i lampę zdobioną tym samym motywem. W sypialni kolekcja LUNA zaczaruje wnętrze dzięki przyjemnym w dotyku pościelom z makosatyny i Tencelu, w łazience dzięki puszystym, miękkim ręcznikom.