Zasłony zaciemniające

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Rodzaj

Zasłony zaciemniające wysokiej jakości

W tej kategorii znajdziesz zasłony do sypialni, pokoju dziennego, salonu i innych pomieszczeń. Zasłony typu blackout zapewniają mocne zaciemnienie, co szczególnie docenisz nad ranem, gdy nie wpuszczą światła do pomieszczenia, w którym śpisz. Idealnie sprawdzą się w sypialni. Tego typu produkty są wykonane z wysokich jakościowo materiałów. Na stronach naszego sklepu, oferujemy wyłącznie sprawdzone modele, pochodzące od renomowanych producentów. Każdorazowo są one dostępne w konkurencyjnych cenach. Zasłony zaciemniające powodują, że promienie słoneczne nie wnikają do środka, przez co unikamy nadmiernego doświetlenia wnętrz, gdy tego nie potrzebujemy. Posiadają też właściwości termoizolacyjne, przez co chronimy się przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia.

Ochrona wnętrza przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych jest także ważna z uwagi na meble i drewniane podłogi. Silne promienie słoneczne nie wpływają dobrze na ich stan, ponieważ mogą powodować przebarwienia (ma na to wpływ czas i intensywność ekspozycji na promienie słoneczne). Dlatego zasłony zaciemniające polecane są szczególnie latem, kiedy jesteśmy najmocniej narażeni na działanie słońca. Ich dużą zaletą jest także fakt, że tkaniny, używane do ich szycia, dzięki swojej unikalnej strukturze, posiadają właściwości akustyczne.

Zasłony zaciemniające w aranżacji i designie wnętrz

Tkaniny stosowane do produkcji zasłon zaciemniających, dostępne są w wielu kolorach i strukturach. Dzięki temu, z łatwością dopasowują się do aranżacji pomieszczenia, w jakim je wieszamy. Ponadto, tego typu zasłony prezentują się elegancko, podkreślając wyjątkowość współczesnych, industrialnych i minimalistycznych wnętrz i dobrze łączą z takimi dodatkami jak np. rolety rzymskie. Co istotne, zasłony zaciemniające znajdą zastosowanie zarówno w domach , jak i przestrzeni użyteczności publicznej, takich jak: hotele, sale konferencyjne itp. Można wieszać je w pomieszczeniach, gdzie używa się projektora. Zasłony cieszą się niemalejącą popularnością. Szeroka gama wzorów i kolorów powoduje, że, niezależnie od wystroju wnętrza, można dobrać produkty idealne do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Tym samym, zasłony z powodzeniem dopasują się i do tradycyjnych, i do nowoczesnych wnętrz.

Zasłony to niezmiennie chętnie wybierany element wyposażenia. Zaciemniające modele, oprócz walorów estetycznych, dają możliwość ochrony przed silnym działaniem promieni słonecznych. Zapewniają dyskrecję i komfort, nawet w trakcie dnia. Można bez obaw odpocząć, nie obawiając się, że nadmiar światła z zewnątrz, zakłóci relaks np. w sypialni.