Peonia - Pasja Czerni

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Kojarzona z nocą czerń podsyca naszą wyobraźnię, skłania do odkrywania tajemnic. Nie bez powodu więc czerń zwana jest kolorem prawdy. W różnych kulturach czerń ma odmienne znaczenie – niejednokrotnie sprzeczne. Dziś wciąż kojarzona jest jednak z szykiem i wyrafinowaniem. W takich okolicznościach rodzi się pasja… pasja czerni.

Zrodzona z pasji kolekcja PEONIA doskonale podkreśla moc i tajemnicę czerni, rozświetloną tonami srebra i złota. Czarne tkaniny z mieniącymi się nadrukami kwiatu peonii potrafią zaczarować każde wnętrze. Piękno i delikatność kwiatu w towarzystwie ogarniającej pasji czerni to pomysł na niezwykle oryginalną, sensualną i wyrazistą aranżację, która pobudza wszystkie zmysły.

Kolekcję PEONIA tworzą niezwykle zmysłowe i miękkie pościele udekorowane nadrukiem pełnego kwiatu peonii. Motyw ten pojawia się także na czarnych, welwetowych zasłonach, kocach czy narzutach. Delikatność kwiatu doskonale koresponduje z miękkością
poduszek dekoracyjnych czy abażurów szklanych lamp. Zaczarowana pasją czerni ceramika dekoracyjna i obrazy to dodatki, obok których nie sposób przejść obojętnie. Czerń z powodzeniem może także pięknie dopełnić wystroju nowoczesnej łazienki, a to za sprawą miękkich i puszystych ręczników.