Lili - Głębia Zieleni

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Zieleń liści, mchu, głębokiej toni wód… zieleń przenosi nas w świat natury. Głębia zieleni kojarzona jest z życiem, odrodzeniem, ale i nieznanym. Głębia skrywa w sobie bowiem tajemnicę, która zaprasza do odkrywania, poznawania, zanurzenia się w naturze.

Kolekcja LILY przenosi nas w świat natury pełnej nieodkrytej tajemnicy piękna. Ciemna, butelkowa zieleń wpada delikatnie w tonacje turkusu jeszcze bardziej przywodząc na myśl głęboką toń wód. Z barwą tkanin koresponduje motyw pięknych liści lilii wodnych. Różnorodność wzorów jest jednak na tyle bogata, że dodatki z kolekcji LILY z łatwością dopasujemy do różnych stylizacji wnętrz – od nowoczesnych, przez botaniczne, aż po klasyczne.

Kolekcję LILY tworzą wysokogatunkowe tkaniny w kolorze ciemnej zieleni, udekorowane botanicznymi wzorami z nutą ciepłego brązu. Dzięki miękkim pościelom z makosatyny i Tencelu, przyjemnym w dotyku kocom i narzutom oraz welwetowym poszewkom dekoracyjnym możemy stworzyć w sypialni niezwykle komfortową przestrzeń. Dzięki kolekcji LILY bliżej natury można poczuć się także w salonie, który udekorują wysokiej jakości welwetowe zasłony, zachwycająco piękna ceramika dekoracyjna i obrazy. Uwagę w kolekcji przyciągają także eleganckie lampy łączące głębię zieleni z wyrafinowaniem złota. W łazience nie może też zabraknąć miękkiego ręcznika w tym tajemniczym i modnym kolorze.