Koce wytłaczane

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Koce wytłaczane

Tłoczenia na tkaninach to wyszukane detale, urozmaicające fakturę materiału, które w ostatnich latach coraz częściej pojawiają się w naszych wnętrzach. Cienkie narzuty z tłoczeniami stały się szczególnie modne jako pokrycia dużego łóżka w sypialni, ale koce o podobnych właściwościach to zupełna nowość, na którą warto zwrócić baczniejszą uwagę. Oferujemy różnorodne, solidnie wykonane koce tłoczone, oparte na doskonałej jakości projektach i materiałach, które przydadzą się w domu przez cały rok.

Koce wytłaczane - pomysłowy i praktyczny design

Grube, niesamowicie miękkie koce to coś, bez czego trudno byłoby zachować dobry humor w środku mroźnej zimy lub wtedy, gdy letnie słońce ustępuje deszczowi na długie tygodnie. Do gładkich, prostych koców, jakie z pewnością każdy ma już na swoim domowych wyposażeniu , proponujemy w tym sezonie dołączyć oryginalne, nieszablonowe modele - koce z wytłaczanymi zdobieniami i napisami.

Tego rodzaju koce nie tylko ogrzeją każdego domownika, gdy doskwiera chłód, ale też sprawią, że wnętrza zyskają na dynamice i śmiałości aranżacji. Będzie to efekt niemal natychmiastowy, zwłaszcza w przypadku koców w ciemnych, przyciągających wzrok kolorach, wobec których połysku i delikatności trudno pozostać obojętnym. Koce wytłaczane sprawdzą się zarówno jako samodzielne, ciepłe okrycie, jak i dodatkowa warstwa izolacji, którą w razie potrzeby można zarzucić na letnią kołdrę.

Koce wytłaczane

Koce zaakcentowane przez wykorzystanie tłoczenia, z pozoru sprawiają wrażenie, jakby częścią ich designu były co najmniej dwa kolory. Ta sugestywna iluzja optyczna powstaje, gdy przyglądamy się na różny sposób ułożonemu włosiu koca, podziwiając jego różne odcienie . Dzięki temu koce tłoczone są eleganckim, stylowym elementem wystroju, który z powodzeniem znajdzie miejsce na kanapie w salonie, niosąc ze sobą atmosferę luksusu.

Połyskująca delikatnie w świetle mikrofibra i poliester to doskonałe materiały na koc wytłaczany. Obie tkaniny prezentują się doskonale a jednocześnie wyróżniają się swoją wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia. Wykonane z nich koce są zatem idealnym wyposażeniem dla rodzin z małymi dziećmi. Oferowane przez nas modele, podkreślą dopracowany styl salonu na co dzień i od święta, a przy tym ochronią meble przez nieprzewidywalnymi eksperymentami najmłodszych członków rodziny.

Niezwykła miękkość za wspaniałą cenę

Techniki, które zostały użyte, by nadać prezentowanym przez nas kocom odpowiednią fakturę, nie sprawiły bynajmniej, że produkt końcowy stał się sztywny i nieprzyjemny w dotyku. Wręcz przeciwnie - nasze koce wytłaczane zyskały dodatkową delikatność oraz interesującą fakturę, która czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym detalem wystroju.

Najwyższej klasy włókna syntetyczne, to nowoczesny wybór dla pomieszczeń, gdzie istotna jest nie tylko przytulna atmosfera, ale i minimalizacja występujących alergenów. Niska cena, którą mamy okazję Państwu zaoferować, to ewenement w skali rynkowej, na jaki można liczyć tylko w naszym sklepie.