Koce gładkie

Sortowanie:
Cena

Koce gładkie

Koce używane są w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, pokoju rodzinnym a często także na zewnątrz. W związku z tym, muszą być uniwersalne i praktyczne, a ich wygląd powinien pasować do różnych wnętrz. Właśnie dlatego dobrym wyborem będą koce gładkie, które nie mają żadnych wzorów, a ich kolorystyka ogranicza się do jednej barwy. Jest to idealne wyjście , aby zakupić koc uniwersalny -wystarczy zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Uniwersalne barwy

Bardzo często gładkie koce mają stonowane pastelowe barwy, które sprawiają, że nie element ten, przewodzi w koncepcji aranżacyjnej. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy, aby nie odgrywał on dominującej roli w pomieszczeniu, a był jedynie tłem. Gładka faktura oraz stonowana barwa pozwolą na harmonijne współgranie z innymi elementami wystroju. W ofercie dostępna jest cała gama koców w stonowanej kolorystyce, która sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Mocny akcent

Alternatywą dla wtapiającego się w tło koca, może być model w intensywnym kolorze. Będzie pełnił on w danym pomieszczeniu funkcję mocnego akcentu. Dzięki temu ożywi wnętrze utrzymane w ciepłej i łagodnej kolorystyce i ociepli to o chłodnych, stonowanych barwach. Intensywne odcienie także mogą być uniwersalnym rozwiązaniem, wystarczy tylko dobrze połączyć je z innymi elementami w pomieszczeniu i zadbać, by ich otoczenie było odpowiednio stonowane.

Gładki koc nie jest nudny

Gładkie koce mogą wydawać się nudne i nieciekawe. Dla fanów wyrazistych rozwiązań, uniwersalność nie będzie argumentem. Może być nim jednak niestandardowa faktura lub zaskakujący splot. W ofercie dostępne są obecnie tzw. koce z fakturą. Jest no nic innego jak koc, na którym został wytłoczony widoczny wzór. Nadal pozostaje w jednym kolorze, ale jego wygląd urozmaica deseń. Podobnym rozwiązaniem mogą być koce plecione z dzianiny lub z wełny. Są one równie ciekawe, jak te z fakturą, choć ich wygląd zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy. To zatem lepsze rozwiązanie dla odważnych klientów lub tych, lubiących sploty, węzły itp. motywy. Jak widać gładki koc bez wzorów również może być atrakcyjnym dodatkiem.

Wysoka jakość i przystępna cena

Wszystkie, dostępne na stronie naszego sklepu produkty, bez względu na cenę, materiał wykonania, wzór i kolor, są asortymentem najwyższej jakości. W związku z tym będą służyć przez lata jako solidne i praktyczne dodatki. Co więcej, pożądana jakość nie powoduje wysokich kosztów zakupu . Koce można nabyć w przystępnej cenie, a wybór produktów, w zróżnicowanych przedziałach, jest bardzo szeroki. Pozostaje tylko zapoznać się z ofertą oraz znaleźć koc, który spełni wszystkie wymagania odnośnie do ceny, jakości, koloru i wzoru. Pora na Twój ruch!