Koce z nadrukiem

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Koce z nadrukiem

Gładkie tkaniny mają stałe miejsce w aranżacji mieszkania, ale wykorzystanie materiałów z intrygującymi nadrukami to wspaniała okazja, by dać się ponieść fantazji i wyrazić siebie. Wspaniale posłużą do tego wielokolorowe, miękkie koce z nadrukiem, które wniosą w każdą przestrzeń odświeżające wrażenie nowości. Sięgając po jeden z nich lub swobodnie zestawiając kilka wzorów, z łatwością wprowadzimy do pomieszczenia nowoczesny, inspirujący styl.

Koce z nadrukiem - błyskawiczna przemiana wnętrza

Remont to czasochłonna i kosztowna metoda, , by pomieszczenie zyskało świeży, spójny stylistycznie wygląd. Wymiana tekstyliów będzie o wiele prostszym rozwiązaniem. W tym celu sprawdzą się mocne akcenty w postaci kolorowych, miękkich koców z nadrukiem, które wystarczy zarzucić na kanapę, fotel lub przewiesić przez oparcie. Dobierając nadruk, nie zawsze należy ściśle kierować się wykorzystaną w pomieszczeniu gamą barw – warto wykorzystywać potencjał kontrastów.

Nadruki takie, jak panterka, chevron czy wzory florystyczne, są wprost stworzone, by wywołać efekt stylistycznego zaskoczenia. Doskonale urozmaicą gładkie obicia kanap czy foteli lub dostarczą kojącego ciepła w przygnębiający, deszczowy dzień. Z kolei tradycyjne nadruki to propozycja, która przypadnie do gustu osobom z sentymentem do aranżacji retro i vintage, wpasowując się w pokój pełen drewnianych mebli i artystycznych, porcelanowych dodatków.

Koce z nadrukiem - dla każdego członka rodziny

Wśród wielu modeli, oferowanych przez nas koców, pojawiają się pledy o designie typowo klasycznym - wzory kropek, pasów czy rombów będą prezentować się doskonale na salonowej kanapie czy łóżku w sypialni. Proponujemy także koce z nadrukiem, gdzie występuje on w formie afirmacyjnych napisów różnymi czcionkami. Tego rodzaju nadruki stanowią dodatek, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym, miejskim wnętrzu.

Nie zapominamy też przy tym o najmłodszych - dla nich przygotowaliśmy urocze, miękkie koce dziecięce w optymistycznych kolorach, ozdobione nadrukami sympatycznych zwierzaków, do których trudno się nie uśmiechnąć. Takie koce przydadzą się nie tylko do ochrony przed chłodem , ale także na spacerze - w wózku dziecięcym. Miękkie, delikatne włókna koców otulą malucha komfortem, a grubsze materiały sprawią, że zimno nie będzie powodowało dyskomfortu .

Najmodniejsze projekty, najniższe ceny

Każdego sezonu, dołączamy do naszej oferty szereg modeli, wpisujących się w prognozowane na nadchodzące trendy. Nasze koce z nadrukiem cechują kontrastujące ze sobą, żywe kolory, nadruki, które wprowadzają do wnętrza dynamikę oraz wysokie standardy wykonania. Z pewnością nie są to koce, które zniszczą się po kilku tygodniach lub intensywnym używaniu ich przez najmłodszych.

Choć w zestawieniu z jakością koców, ich niskie ceny mogą budzić zdziwienie, dyktuje nam je nieustanna dbałość o satysfakcję naszych Klientów. Chcemy, by ich mieszkania wypełnione były pięknymi, funkcjonalnymi tkaninami o wysokiej trwałości. Dlatego też naszym celem jest, by oferować tego rodzaju produkty po niezwykle atrakcyjnych cenach, obniżonych na ogół dodatkowo przez ekscytujące promocje.