Lotos - Harmonia Turkusu

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Kwiat lotosu w kulturze indyjskiej symbolizuje dojrzałość, wolność i równowagę ciała i ducha. Idealna zgodność i równowaga: myśli i przeżyć, przeszłości i przyszłości…  Stan przyjemnego poczucia ładu, porządku, zgodnej całości. Poczucie harmonii w życiu i najbliższym otoczeniu przywodzi na myśl spokój, odprężenie, radość doznań i przeżyć, zachowanych w idealnej równowadze.

Kolekcję LOTOS tworzą elementy charakteryzujące się równowagą kolorów, form i tkanin. Głęboki granatowy kolor tła delikatnie wpada w odcienie turkusu. Taki bazowy kolor sprawia, że razem z detalami w odcieniach złota, powstaje harmonijna, przemyślana kompozycja.

Niezwykła kolekcja LOTOS pozwala stworzyć wnętrza pełne równowagi a jednocześnie daje pełną wolność w tworzeniu własnej aranżacji. Szeroka gama produktów z kolekcji LOTOS daje możliwość komponowania każdego pomieszczenia w domu. Miękkie pościele z wysokiej jakości makosatyny i Tencelu oraz efektowne koce wprowadzają do sypialni spokój i przytulną atmosferę. Eleganckie lampy stołowe rozświetlają wnętrze. Niebanalne, welwetowe zasłony z detalami w odcieniach złota korespondują kolorystycznie z obrazami i szkłem dekoracyjnym.