Firany z nadrukiem

Sortowanie:
Cena

Firany z nadrukiem

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne i nowoczesne przystrojenie okien, jesteś we właściwym miejscu. Firany z nadrukiem to idealna propozycja do każdego modnego wnętrza.

Gdzie firany z nadrukiem wyglądają najlepiej?

W zależności od rodzaju nadruku, firany tego rodzaju można z powodzeniem dobierać do praktycznie każdego pomieszczenia. Szczególnie popularne są w nowoczesnych kuchniach, gdzie świetnie wyglądać będzie zarówno wzór o tematyce kulinarnej, jak i nowoczesna abstrakcja czy motyw roślinny. Deseń kwiatowy lub subtelny, abstrakcyjny wzór na delikatnym woalu, idealnie podkreślą sielską i romantyczną aurę w sypialni. Napisy i abstrakcje, perfekcyjnie sprawdzą się w pokoju młodzieżowym, gdzie w doskonały sposób uwydatnią indywidualny gust młodego mieszkańca. Wybierając firany z nadrukiem do pokoju nastolatka, warto zastanowić się nad tym, który model najlepiej podkreśli styl pokoju i będzie pasował do dekoracji, które nastolatkowie zwykle już samodzielnie wybierają, a nawet tworzą.

Jak upiąć firany z nadrukiem?

Firany ozdobione nadrukami, możesz upinać i wieszać na wiele sposobów. Jednakże ich nowoczesny charakter najlepiej uwydatnią przelotki lub szelki. Firany o bardziej tradycyjnym wzorze, w formie nadruku, świetnie zaprezentują się w oknach, kiedy klasycznie zmarszczysz je na taśmie. Pamiętaj, że jeśli chcesz zawiesić firany właśnie w ten sposób, musisz kupić odpowiednio więcej metrów materiału, zwracając uwagę na wymiar firany gotowej. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak obfitego marszczenia oczekujesz. Aranżując dekorację okien przy pomocy firan z nadrukiem, masz naprawdę sporą swobodę w wyborze. Wzór nadruku, jego kolor, rodzaj tkaniny, upięcie – każdy z tych elementów - jeśli zostanie wybrany w przemyślany sposób, nada Twoim oknom, a wraz z nim całemu wystrojowi niebanalnego charakteru. Wybór bywa trudny, ale wielu klientów samodzielnie urządzających wnętrza, z powodzeniem znajduje inspiracje w sieci. Firany z nadrukiem są obecnie bardzo modne, dlatego znaleźć można wiele przykładów ich zastosowania we wnętrzach, o różnym przeznaczeniu i stylu.

Czy nadruki na firanach są trwałe?

Sceptycy uważają, że firany z nadrukiem szybko się niszczą, a drukowane wzory znikają w praniu i całość wygląda już po krótkim czasie nieestetycznie - zupełnie inaczej, niż w dniu zakupu. Nie dotyczy to oczywiście żadnego z produktów, dostępnego w naszym sklepie. Oferujemy klientom wyłącznie firany najwyższej jakości, gdzie solidny materiał łączy się z trwałym nadrukiem, w odporną na eksploatację całość. . Stosowanie się do zaleceń producenta, dotyczących prania firan z nadrukiem, gwarantuje ich długie użytkowanie, bez pogorszenia walorów estetycznych. Twoje zadowolenie, to nasz priorytet, dokładamy więc wszelkich starań, aby zaoferować trwały produkt, w przystępnej cenie i doskonałej jakości, z którego będziesz zadowolony. Zapraszamy do wyboru firan z nadrukiem, które nowocześnie ubiorą Twoje okna.