Firany do sypialni

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Firany do sypialni

Sypialnia – miejsce na relaks i sen. To wnętrze zasługuje na szczególną oprawę ze zwiewnymi, romantycznymi firanami w tle.

Firany – romantyczne z natury

Firany każdorazowo dodadzą wystrojowi wnętrza ciepła. Dlatego też niezmiernie rzadko decydujemy się na rezygnacje z firan w tym pomieszczeniu. Jeśli już to robimy, zwykle powoduje nami konieczność – na przykład silna alergia na kurz. Jeśli nie zachodzi tak skrajna okoliczność, można wybierać pośród firan do sypialni, które będą odpowiednie, do każdej aranżacji. Dzięki nim, sypialnia nabierze ciepła, jakiego oczekujemy po wnętrzu przeznaczonym do wypoczynku.

Jak wybrać firany do sypialni?

Do klasycznej sypialni, idealnie pasują firany tradycyjnie marszczone na taśmie. Sute marszczenie w przypadku modeli wykonanych z woalu lub markizety, dodatkowo chroni wnętrze przed oczyma ciekawskich. Dodatkowo, delikatnie wytłumi ilość światła słonecznego, docierającą do sypialni. Marszczenie na taśmie szczególnie dobrze wygląda w przypadku firan gładkich - uszytych z woalu i innych zwiewnych materiałów, jak też siatki o różnej wielkości oczek. Gładkie firany są idealne do ozdobnych upięć – również przy zastosowaniu klamerek i innych elementów funkcjonalno-dekoracyjnych, dopasowanych stylistycznie do karnisza.

Firany nowoczesne – jak je zastosować w sypialni?

Oczywiście nie każdy jest fanem klasycznych wzorów i romantycznych marszczeń. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz również firany do sypialni, idealne do wystroju nowoczesnego. We wnętrzach tego typu, bardzo dobrze wyglądają firany proste, wieszane na szelkach, wolne od sutych marszczeń. Świetnie prezentują się nie tyle rozciągnięte na całej długości karnisza, co umieszczone na bokach, jako delikatna ozdoba okna uzbrojonego w rolety. Można je związać taśmą, spiąć klamrą lub wykonać z nich fantazyjny węzeł. Jeśli chcesz udekorować całą ścianę - zwróć uwagę na firany na przelotkach. Wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Układając je w regularne, pionowe fale, dodasz aranżacji harmonii. Tego właśnie oczekujemy w miejscu, gdzie próbujemy odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię po ciężkim dniu.

Eleganckie, zwiewne i trwałe

Firany wybrane w naszym sklepie online, będą zdobić Twoją sypialnię dłużej, dzięki doskonałej jakości materiałów i idealnym wykończeniom. Łatwo jest je utrzymać w czystości – prane zgodnie z zaleceniami producenta tkaniny, nie zmieniają koloru ani kształtu. Nawet po kilku praniach wyglądają jak nowe. Dzięki temu można je stosować nawet w sypialni osoby dotkniętej alergią - bez obaw, że potrzeba częstego czyszczenia wpłynie negatywnie na ich wygląd.

Sypialnia jest miejscem, gdzie regenerujemy siły po całym dniu. Firany w jej oknach to jedna z pierwszych rzeczy, jakie widzimy po przebudzeniu. Naprawdę warto ubrać jej okna starannie, dobierając eleganckie firany, przez które będą nas budzić pierwsze, poranne promienie słońca. To jest jeden z czynników, od których może zależeć samopoczucie na resztę dnia.