Zasłony - grafitowe

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Zasłony grafitowe

Stylowa aranżacja okna wcale nie musi być trudna! Dzięki odpowiednio dopasowanym tkaninom oraz kolorom, możesz bez trudu stworzyć efektowną stylizację we własnym domu. W tym celu niezbędne będzie wybranie zasłon, które nadadzą oknom elegancki wygląd i podkreślą wystrój panujący we wnętrzu. 

Grafitowe zasłony do wnętrz 

W naszym sklepie dostępne są zasłony w wielu różnych barwach i odcieniach. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że jednym z najbardziej eleganckich kolorów wśród nich jest grafitowy! Zasłony grafitowe prezentują się wyjątkowo elegancko i mogą stanowić wspaniałą dekorację każdego okna. Są świetnym wykończeniem wnętrza w nowoczesnym stylu. 

Moda na szarości panuje już od kilku sezonów. Szare ściany, tekstylia i dekoracje są bardzo uniwersalne i łatwo można łączyć je z innymi kolorami. Do najbardziej popularnych odcieni szarości należy grafit. Kojarzy się z czystością i prestiżem, jest niezwykle elegancki i stylowy. Odcień ten zyskał tak dużą popularność, że dziś bez trudu można kupić grafitowe tekstylia do wnętrz, różnego rodzaju dekoracje, a nawet lampy czy meble. 

W jakich wnętrzach można śmiało zastosować zasłony grafitowe? Ich surowy, chłodny charakter świetnie podkreśli modny wystrój w stylu loftowym. Gładkie, szare zasłony są także mile widziane we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, gdzie doceniane są przede wszystkim proste i eleganckie rozwiązania. Zasłony grafitowe można także z powodzeniem powiesić w szykownym salonie w stylu glamour. 

Zasłony do salonu 

W nowoczesnym, eleganckim salonie, zasłony grafitowe sprawdzą się wręcz idealnie! Z uwagi na właściwości zamieniające, warto zastosować je tam, gdzie intensywnie świeci słońce. Skutecznie absorbują jego promienie i pozwalają ochłodzić wnętrze, co jest szczególnie przydatne podczas upałów. 

Ponieważ zasłony grafitowe mają dość ciemny odcień, w salonie mogą być trochę zbyt przytłaczające. Dlatego dobrze jest zestawić je z jasnymi elementami, np. ścianą w pastelowym kolorze lub białą firanką. W ten sposób można uzyskać ciekawy i stylowy efekt kontrastu. 

Zasłony do sypialni 

Zasłony grafitowe sprawdzą się świetnie nie tylko w salonie, ale również w sypialni, gdzie pozwolą stworzyć wyjątkowy,  nastrojowy klimat. Wystrój sypialni powinien działać relaksująco oraz wyciszać, dlatego w tym pomieszczeniu warto zrezygnować z wyrazistych, ostrych barw i postawić na stonowane kolory, takie jak beże, pastele oraz szarości. Korzystając z tekstyliów oraz dodatków w eleganckim, grafitowym odcieniu, można stworzyć niepowtarzalną, harmonijną stylizację sypialni. 

Które zasłony wybrać? 

Zasłony grafitowe, wbrew pozorom, wcale nie muszą być nudne! W naszym sklepie dostępne są różnorodne modele, oferujące bogactwo możliwości. Oferujemy zasłony na taśmie ze stylowymi marszczeniami, a także mocowane na kółkach lub szelkach. Nasze zasłony grafitowe mogą być gładkie i mieć jednolitą kolorystykę, ale proponujemy również atrakcyjne modele z popularnymi wzorami. Posiadamy szeroki wybór zasłon do wnętrz w różnych stylach.