Poszewki na święta

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

PROMOCJA -15%
Świąteczna poszewka dekoracyjna JINGLE 34  40x40 cm Eurofirany - 40 x 40 cm
Świąteczna poszewka dekoracyjna JINGLE 34 40x40 cm Eurofirany
20,74 PLN 24,40 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
PROMOCJA -15%
Poszewka ozdobna KEVIN 2 z bałwankiem 40x40 cm Eurofirany - 40 x 40 cm
Poszewka ozdobna KEVIN 2 z bałwankiem 40x40 cm Eurofirany
71,40 PLN 84,00 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
PROMOCJA -5%
Zielona POSZEWKA ŚWIĄTECZNA z napisem i Mikołajem 45x45 cm - 45 x 45 cm
Zielona POSZEWKA ŚWIĄTECZNA z napisem i Mikołajem 45x45 cm
42,47 PLN 44,70 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
PROMOCJA -15%
Gobelinowa poszewka świąteczna z reniferami 47x47 cm Eurofirany - 45 x 45 cm
Gobelinowa poszewka świąteczna z reniferami 47x47 cm Eurofirany
32,47 PLN 38,20 PLN Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Gdy Święta zbliżają się wielkimi krokami, wyjątkowa atmosfera udziela się wszystkim domownikom. Wszyscy pragniemy otaczać się pięknymi przedmiotami, przypominającymi o nadchodzącym świętowaniu. Dekoracje tekstylne, gustownie zdobiące mieszkanie przed Świętami powinny być dobrane z uwzględnieniem motywów świątecznych. Poszewki na poduszki, które można założyć na dekoracyjne elementy wystroju całorocznego doskonale sprawdzą się w sytuacjach, gdy chcemy odmienić charakter wnętrza. Poszewki na Święta są ozdobą, która prezentuje się bardzo efektownie, nie wymaga dużej ilości czasu na dekorację oraz niezwykle praktyczna. Przy wyborze poszewek warto kierować się jakością, aby tekstylia mogły doskonale prezentować się podczas okresu około świątecznego. 

Najwyższej jakości poszewki z motywami świątecznymi i zimowymi

wykonane są z ogromną starannością, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Stworzone z myślą o dekoracji domu w okresie świątecznym poszewki dopasować można kolorystycznie do wystroju pomieszczenia. Modna kolorystyka dostępnych poszewek sprawia, że starannie zaplanowane, eleganckie wnętrze może stać się doskonałym miejscem do ekspozycji świątecznych poszewek. Poduszki nadają wnętrzom ciepła, przytulności i domowej atmosfery. Poszewki na Święta są znakomitym sposobem na wyczarowanie magicznej, świątecznej atmosfery. Czy rodzinny wieczór przy kominku lub przed telewizorem ma szansę powodzenia bez miękkich, wygodnych poduszek? Zdecydowanie nie, dlatego warto zadbać o ich tematyczną stylistykę. Świąteczny akcent na poszewkach przypomina o wyczekiwanych chwilach w rodzinnym gronie.

Do wnętrza, w którym dominuje biel warto dobrać poszewki na Święta w jej odcieniu. Sprawdzą się również elementy szarości, srebra lub beżu. Poszewki świąteczne można dostosować również do kolorystyki, zastosowanej w mieszaniu w formie dodatków. Niezwykle modne odcienie niebieskiego oraz powracający do łask fiolet w odcieniu śliwkowym będą gustowną bazą poszewek świątecznych, ozdobionych takimi motywami, jak śnieżynki, bombki, renifery. Najmodniejsze poszewki na Święta wykonane są w dwóch, kontrastujących odcieniach, tworząc gustowny, elegancki efekt. Doskonale zaprezentują się modne poszewki świąteczne, przeznaczone do wyraźnego zaakcentowania świątecznej atmosfery. Poszewki w barwach, kojarzonych ze Świętami (dla Bożego Narodzenia przede wszystkim czerwień i ciemna zieleń) staną się obok przystrojonej choinki najważniejszymi elementami świątecznych dekoracji.

Ogromny wybór świątecznych poszewek zapewnia możliwość dostosowania ich stylistyki i kolorystyki do potrzeb swojego wnętrza. Warto cieszyć się magią Świąt, dobierając wyjątkowe dekoracje, tworzące niepowtarzalną atmosferę. Jeżeli będziecie spędzali pierwsze Święta razem, nie zapomnijcie o niepowtarzalnych dekoracjach w postaci poszewek. Kolorowe, świąteczne motywy znakomicie wydobędą magię Świąt. Ozdobią sofę, bujany fotel, łóżko oraz czytelniczy zakątek. Poszewki świąteczne dla dzieci uczynią w ich pokoju królestwo zimowego oczekiwania na śnieżne Święta, Mikołaja i prezenty.