Zasłona WENUS z organtyny Eurofirany

Zasłona WENUS z organtyny Eurofirany

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
19,90 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 x 270 cm
Kolor: biały, srebrny
Produkt niedostępny
Kod produktu: 877417
Biel i srebro stanowią ponadczasowe, uniwersalne połączenie. Elegancja tego duetu kolorystycznego sprawia, że dekoracja okienna w tych kolorach jest ponadczasowa. Biała, delikatna organtyna stanowi tło, na którym umieszczono regularny prosty wzór o łagodnych, miękkich liniach. Srebrne elementy w połączeniu z czysta bielą podkreśla nowoczesny charakter wnętrz i ich minimalizm. Salon, sypialnia czy jadalnia urządzone w bardziej tradycyjnym stylu w połączeniu z tymi subtelnymi zasłonami zyskuje nieco nowoczesności, jednocześnie nie tracąc niczego ze swego charakteru.

Zasłona ta jest  łatwa w upięciu dzięki zastosowaniu uniwersalnej taśmy marszczącej z tunelem . Piękne aranżacje można więc przygotować szybko i sprawnie za każdym razem.

Szczegóły:
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x270 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: biały i srebrny
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca, tunel, żabki, haczyki
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C