Zasłony - oliwkowe

Sortowanie:
Cena

Kolor

Rozmiar

Wzór

Sposób zawieszenia

Zaciemnienie

Rodzaj

Zasłony oliwkowe

Zasłony oliwkowe do dekoracji okien

     Długie, eleganckie tkaniny w kolorze oliwkowym dodadzą nowego wyrazu wybranemu pomieszczeniu. Dostępne zarówno w gładkiej, jak i wzorzystej wersji zasłony oliwkowe z powodzeniem umieszczać można na oknach w sypialni, salonie, czy pokoju dziecięcym. Ich oryginalny kolor wpłynie na przytulny charakter wnętrza, dopasowując się do barwy mebli, podłóg i firan obecnych w pomieszczeniu. 

Tkaniny praktyczne, trwałe i o wysokiej jakości

     Już po wyciągnięciu z opakowania zasłony pokazują właścicielowi swój unikatowy urok. Oliwkowa barwa materiału w połączeniu z naturalnym światłem słonecznym idealnie spisuje się w niewielkich i dużych pomieszczeniach, dekorując okna niczym z katalogu aranżacji wnętrz. Zasłony z powodzeniem mogą być łączone na drążkach karniszy z firanami o dowolnej długości. Łagodne, miękko układające się fale dopełniają wygląd firan, tworząc jedyną w swoim rodzaju dekorację okna. Zwłaszcza, że zasłony oliwkowe szyte są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które nie tracą swoich pierwotnych właściwości i kolorów nawet po wielokrotnym czyszczeniu. Dzięki temu wyglądają one pięknie i świeżo nawet po kilkudziesięciu praniach, dając pomieszczeniu ciepło i przytulny charakter o każdej porze roku.

Eleganckie zasłony oliwkowe dla domu

     Wybierając zasłony oliwkowe do mieszkania można mieć pewność, że idealnie dopełnią one wygląd nowoczesnego i klasycznego wnętrza. Ich długość dopasowana jest do swobodnego zwisania z wysokości karniszy, a szerokość tkaniny pozwala na jej dowolne marszczenie oraz tworzenie fal. Oliwkowa barwa materiału idealnie komponuje się z meblami oraz podłogą w kolorze drewna, a także białymi firanami. W zależności od potrzeb w asortymencie znaleźć można zasłony o gładkiej strukturze oraz specjalnych splotach zdobionych. Dzięki temu dekoracja okna stworzona może być dokładnie według założonej koncepcji, dodając wnętrzu przytulnego charakteru oraz niewymuszonej elegancji. Zaskakujący kolor oliwkowych zasłon przypadnie do gustu nawet najbardziej konserwatywnym dekoratorom mieszkalnych pomieszczeń. Gwarantujemy, że oliwkowa barwa doda domownikom i gościom nowej energii każdego dnia!

Zasłony gotowe do użycia!

    Oferowane zasłony oliwkowe dostępne są w kilku wariantach. Użytkownik ma możliwość kupić tkaniny z gotowymi przelotkami lub szelkami ułatwiającymi montaż na karniszu. W asortymencie posiadamy również zasłony na specjalnej taśmie dekoracyjnej, pozwalającej na swobodne marszczenie tkaniny według potrzeb użytkownika. W każdym z przypadków materiał cechuje się dużą wytrzymałością i starannym wykończeniem. Krój zasłon zakończony jest tak, by ograniczyć możliwość jego prucia, a tym samym przez lata służyć swoim użytkownikom. Gotowe zasłony oliwkowe można zamontować na karniszu drążkowym bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, ciesząc się ich wyjątkowym kolorem oraz długością. Tym bardziej, że kroje zasłon odpowiadają na panujące trendy i sprawiają, że mieszkanie zdaje się być udekorowane w stu procentach!