Zasłona stalowo-srebrna ABEL welwetowa z motywem łuski Design 91

Zasłona stalowo-srebrna ABEL welwetowa z motywem łuski Design 91

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
72,91 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 x 250 cm
Kolor: biały, stalowy
Produkt dostępny
Kod produktu: 673327
Zasłony welwetowe na przelotkach ABEL zostały zaprojektowane przez Design91 z dbałością o nowoczesny wygląd. Piękny wzór zainspirowany modnym motywem łuski pokrywa całą powierzchnię zasłony subtelnymi kolorami. Modny odcień srebrnej i stalowej szarości połączono z bielą i oliwkową zielenią, tworząc piękny efekt.

Zasłony z aksamitu, mimo jasnej kolorystyki, doskonale zaciemniają wnętrze. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie mięsistej tkaniny o aksamitnym wykończeniu. Dodatkową zaletą tych zasłon jest miękkość tkaniny, która subtelnie układa się w fale.

Jako sposób montażu zastosowano tutaj praktyczne przelotki. Ich duża średnica - około 4cm - sprawia, że aksamitne zasłony ABEL można szybko i efektownie upiąć na niemal każdym karniszu.

Szczegóły:
  •  skład: 100% poliester
  •  wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm
  •  kolor: biały, srebrny, stalowy, oliwkowy
  •  rodzaj zawieszenia: przelotki
  •  temperatura prania: 30°C
  •  temperatura prasowania: 110°C