Zasłona w kwiatowy ornament z efektem ombre na taśmie 140x270 cm

Zasłona w kwiatowy ornament z efektem ombre na taśmie 140x270 cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
21,40 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 X 270 cm
Kolor: oliwkowy
Produkt niedostępny
Kod produktu: 877418

Efekt pionowych, delikatnych cieniowań zawsze spektakularnie prezentuje się na załomach. Łagodne przejścia kolorystyczne podkreślają fale w jakie ułożona jest zasłona. Tym razem jednak cieniowanie dotyczy tylko pięknego, ornamentu z motywem roślinnym, który umieszczono na przejrzystym, jasnym tle. Wzory przechodzą z pastelowego, oliwkowego odcienia aż po kremowy. Po upięciu zasłony ma się wrażenie, że jej upięcie jest bardziej sute a miękkie fale, którymi zasłona spływa w dół są podkreślone dając olśniewający efekt. Zasłona z dekoracją ombre pięknie wygląda w każdym wnętrzu. Łatwość upięcia zyskujemy dzięki uniwersalnej taśmie marszczącej z tunelem, wszytej na całej szerokości zasłony. Żabki i haczyki, którymi dekoracja jest mocowana do karnisza, skryte zostają za dyskretnym wypustem o wysokości 2 cm.

Szczegóły:

  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x270 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: oliwkowy, kremowy
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca, tunel, haczyki, żabki
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C
Podobne produkty