Zasłona poziome pasy nowoczesny wzór biały+fiolet przelotki 140x250cm

Zasłona poziome pasy nowoczesny wzór biały+fiolet przelotki 140x250cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
14,80 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 x 250 cm
Kolor: fioletowy
Produkt niedostępny
Kod produktu: 951574

Biel zawsze będzie w modzie. Białe tekstylia pasują do każdego rodzaju wnętrza. Biała zasłona to więc idealne rozwiązanie dla miłośników eleganckich, klasycznych rozwiązań. Klasyka połączona została tu jednak z nowoczesnym designem. Zasłonę zdobią modne, poziome pasy w dwóch odcieniach fioletu. Energetyczny fiolet i wytworna biel okazują się parą idealną, by stworzyć gustowną dekorację okienną, która odzwierciedla aktualne trendy w aranżacji wnętrz.

Zasłonę uszyto z lekkiego lecz dość sztywnego materiału. Dzięki temu dekoracja z jednej strony nie będzie zbyt przytłaczająca, z drugiej będzie jednak ładnie układać się na karniszu. Pomocne okażą się także wszyte w zasłonę przelotki, które ułatwią ci ułożenie zasłony w miękkie, regularne fale.

Szczegóły:

Skład:  100% poliester
Wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm
Kolor: fioletowy, biały
Rodzaj zawieszenia: przelotki,
Temperatura prania: 30°C
Temperatura prasowania: 110°C