Subtelna zasłona z motywem roślinnym na taśmie 140x270 cm

Subtelna zasłona z motywem roślinnym na taśmie 140x270 cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
21,40 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 X 270 cm
Kolor: naturalny
Produkt niedostępny
Kod produktu: 874047
Motywy roślinne, liście, kwiaty i pnącza to od kilku sezonów najmodniejszy trend w dekorowaniu wnętrz. Dominuje on tekstyliach sypialnianych i dekoracjach okiennych. Subtelna zasłona z organtyny ozdobiona właśnie motywem listków na gałązkach to połączenie modnego wzoru roślinnego ze stylem minimalistycznym. Efekt ten uzyskano wykorzystując tylko zmianę gęstości splotu, bez dodawania barw. Dzięki tej zasłonie można uzyskać niesamowitą fuzję stylów bez konieczności kompromisów. Niemal całkowicie przejrzysta tkanina sprawia, że zasłona ta równie dobrze sprawi się jako firana. Taśma marszcząca, wszyta na całej szerokości zasłony, pozwala na marszczenie je w dowolny sposób, nawet za każdym razem inaczej. Zasłonę upniesz na karniszu z pomocą żabek, haczyków lub tunelu.

Szczegóły:
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x270 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: biały
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca, żabki, haczyki, tunel
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C