Oryginalna kremowa zasłona w czerwone prążki na taśmie 140x250 cm

Oryginalna kremowa zasłona w czerwone prążki na taśmie 140x250 cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 149 zł
Cena:
14,80 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 X 250 cm
Produkt niedostępny
Kod produktu: 965561
Zasłony stanowią dopełnienie wnętrza, mają podkreślać lub łagodzić jego charakter. Warto więc zakupić zasłony , które w zależności od potrzeb, spełnią obie te role. W zależności od otoczenia zasłona taka powinna się dostosować do wnętrza. taka właśnie jest oferowana przez nas KREMOWA ZASŁONA w CZERWONE PASKI. Delikatna, przejrzysta tkanina sprawia, że zasłona ta jest bardzo uniwersalna. Czerwone, pionowe elementy dekoracyjne dodają jej nieco charakteru. Takie połączenie sprawia, ze zasłona ta jest doskonałym wyborem zarówno do nowoczesnego, minimalistycznego salonu czy też do urządzonej w klasycznym stylu sypialni. Zaletą tej unikatowej zasłony są dwie możliwości upięcia. Pierwszy to klasyczna taśma marszcząca, dzięki której upniesz zasłonę według własnych upodobań w kilka minut. Na karniszu można ja umieścić z pomocą żabek lub haczyków, które ukryje pas czerwonej tkaniny wypuszczony 2 cm ponad taśmę. Równie szybki i prosty jest drugi sposób upięcia - tunel o średnicy 6 cm.

Szczegóły:
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: kremowy i czerwony
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca / tunel
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C