Oryginalna czerwona dwuwarstwowa zasłona na przelotkach

Oryginalna czerwona dwuwarstwowa zasłona na przelotkach

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
14,80 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 X 250 cm
Kolor: czerwony
Produkt niedostępny
Kod produktu: 972133
Oryginalna, czerwona zasłona składa się z dwóch warstw o rożnej grubości. Spodnia, gęstsza tkanina, tworzy tło dla wierzchniej i nadaje jej ostatecznego, intensywnego odcienia czerwieni. Jednocześnie to właśnie warstwa grubsza zapewnia podstawową funkcję zasłon - chroni przed światłem. Cienka, zwiewna warstwa udekorowana jest delikatnymi pionowymi paskami.

Połączone u góry obie warstwy dają bardzo wiele możliwości upięcia. Mogą obie pozostać wolne i spływać w dół, jedną z nich można upiąć z pomocą klamry do zasłon, lub zrobić to z obiema. Dwuwarstwowa zasłona daje tyle możliwości ile podpowie nam wyobraźnia.

Energetyczny kolor świetnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i eleganckich. Piękne upięcie można łatwo uzyskać dzięki praktycznym przelotkom o średnicy 4 cm.

Szczegóły:  
  • Skład: 100% poliester  
  • Wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm  
  • Kolor: czerwony
  • Rodzaj zawieszenia: przelotki 
  • Temperatura prania: 30°C  
  • Temperatura prasowania: 110°C