Minimalistyczna biała zasłona na taśmie tunel 140x250 cm

Minimalistyczna biała zasłona na taśmie tunel 140x250 cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 99 zł
Cena:
48,90 PLN
34,23 PLN
oszczędzasz: 14,67 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 X 250 cm
Kolor: biały
Produkt niedostępny
Kod produktu: 958787
Białe firany to najczęściej wybierane firany w Polsce. Inaczej jest z zasłonami. Te jasne rzadko pojawiają się w naszych wnętrzach. Oferowana przez nas dekoracja to oryginalna zasłona w kolorze białym, która pomoże zmienić to nastawienie. Geometryczny wzór powstały z grubszego spotu włókien sprawia, że zasłona ta pięknie wygląda w połączeniu z gładkimi firanami, najlepiej kolorowymi. Prostota wzoru doskonale podkreśli charakter wnętrza minimalistycznego i nowoczesnego. Zasłonę powiesisz za pomocą żabek lub haczyków i łatwo nadasz jej pożądany kształt dzięki wszytej taśmie marszczącej. Równie wygodnie upniesz tę zasłonę stosując tunel o średnicy 6cm. Nad taśmą marszczącą, w której ukryto tunel, zastosowano dekoracyjny wypust, ułatwiający ukrycie żabek czy haczyków. 

Szczegóły:
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: biały
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca/tunel/żabki
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C
Podobne produkty