CHOINKA SZTUCZNA PEŁNA ŚWIERK ŻYWIECKI NA STOJAKU - 180 cm PREMIUM 1PE

CHOINKA SZTUCZNA PEŁNA ŚWIERK ŻYWIECKI NA STOJAKU - 180 cm PREMIUM 1PE

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 149 zł
Cena:
570,80 PLN
456,64 PLN
oszczędzasz: 114,16 PLN
Rozmiar: 180 cm
Kolor: ciemnozielony
Produkt dostępny
Kod produktu: 599899

Kolekcja Świerków Żywieckich - zdaniem dekoratorów NAJLEPIEJ ZAPROJEKTOWANE choinki w 2022 roku

CHOINKA PREMIUM = GAŁĄZKI PE (część gałązek "nowe odrosty" wykonane zostały z PE gumopodobnego i miłego w dotyku materiału, który sprawia że choinka wygląda jeszcze naturalniej) 

Szczegóły zestawu: 

 • Choinka: 1 szt.
 • Wysokość: 180 cm
 • Szerokość: około 110 cm
 • Kolekcja: Świerk Żywiecki Premium PE
 • Data produkcji drzewka: 2022
 • Stojak do choinki: 1 szt.
 • Skład: niepalny PCV, pręt stalowy


Świerk Żywiecki - polski producent!
Prezentowana przez nas choinka pochodzi z Kolekcji Świerków Żywieckich - wykonanych w Polsce przez polską firmę z dbałością o każdy detal.

Kolekcja Świerków Żywieckich charakteryzuje wyjątkowo naturalnym wyglądem, łudząco przypominającym prawdziwe drzewko.

 • Bardzo gęste ułożenie igieł - powoduje, że choinka nawet z bliska wygląda bardzo estetycznie i nieporównanie lepiej o tanich alternatyw.
 • Naturalne trwałe kolory utrzymujące się kilka lat - nasze choinki wyglądają jak prawdziwe, nie są przekoloryzowane ani wypłowiałe. Będą cieszyć Twoje oko przez kilka lat.
 • Solidny gruby drut - powodujący, że formowanie choinki jest niezwykle łatwe i jednocześnie trwałe. Uformujesz choinkę jak chcesz a Twoje bombki nie będą nieestetycznie wyginać gałązek.
 • Dodatkowo zagęszczany - równomierny rozstaw gałęzi -  - od dołu po sam po czubek choinki, dzięki czemu Twoje drzewko będzie "gęste" z każdej strony bez prześwitów i konieczności nienaturalnego "naciągania" gałęzi.

Najwyższa jakość wykonania

Dokonując zakupu choinek zwróć uwagę na rzeczywistą jakość produktu potwierdzoną prawdziwymi zdjęciami. Wiemy, że Święta to wyjątkowy okres i oferujemy Ci wyłącznie wysokiej klasy drzewka.

Ekologia i bezpieczeństwo
W produkcji drzewek z kolekcji Świerków Żywieckich wykorzystywane są jedynie komponenty wybierane w oparciu o jakość a nie cenę. Wykorzystana folia PCV oraz pręty stalowe to najlepsze dostępne na rynku półprodukty, gwarantujące Ci trwałość i bezpieczeństwo. Dodatkowo, przy produkcji Kolekcji Świerków Żywieckich prowadzony jest wtórny recykling zmniejszający ilość odpadów o 50%!

Gałązki PE - klasa PREMIUM
Prezentowane drzewko poza jakościowymi gałązkami wykonanymi z PCV oraz prętów posiada część gałązek wykonanych z PE (gumopodobnego materiału, przyjemnego w dotyku), dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Taka jakość wykonania i materiału niespotykana jest w tanich choinkach. 

Solidny stojak
W zestawie otrzymujesz stabilny stojak do umieszczenia pod choinką

Bezpieczna wysyłka
Choinki umieszczamy w grubym kartonie zabezpieczającym przed uszkodzeniami w transporcie.