Asłona w pasy pastelowe pomarańczowa na taśmie 140x250 cm

Asłona w pasy pastelowe pomarańczowa na taśmie 140x250 cm

Szybka wysyłka z magazynu w Polsce
Gwarantujemy 100% satysfakcji lub aż 30 dni na zwrot
Dostarczamy GRATIS zamówienia powyżej 79,99 zł
21,40 PLN
nozyczki-icon
i
Podaj wymiar po skróceniu cm.
Jak mierzyć?
  1. Zasłony/firany na przelotkach - kółkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
  2. Zasłony/firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona/firana się kończyła.
Rozmiar: 140 x 250 cm
Kolor: beżowy
Produkt niedostępny
Kod produktu: 972438
Pastelowe odcienie zawsze pięknie prezentują się obok siebie. Nie inaczej jest w przypadku ciepłego odcienia pomarańczy w dwóch odcieniach. Dekoracja okienna powstała z połączenia regularnych pasów tych dwóch barw jest bardzo ciekawą propozycją. Proste połączenie barw przy jednoczesnym zastosowaniu nieskomplikowanego wzoru dało efekt, który zachwyca w minimalistycznych wnętrzach , przełamując, a jednocześnie podkreślając ich charakter. Ta oryginalna zasłona sprawdzi się w salonie czy sypialni. Jej półprzejrzysta tkanina zapewni maksimum prywatności naszym wnętrzom.

Zasłony te są bardzo proste w rozwieszaniu. Można je upinać za pomocą żabek czy haczyków a efektowne fale powstaną dzięki zastosowaniu taśmy marszczącej, która skrywa w sobie również tunel do bezpośredniego montażu zasłony na karniszu drążkowym.

Szczegóły:
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary: 140x250 cm (+-) 3 cm
  • Kolor: pomarańczowy
  • Rodzaj zawieszenia: taśma marszcząca, żabki, haczyki, tunel
  • Temperatura prania: 30°C
  • Temperatura prasowania: 110°C